Chcete zažít to pravé uvolnění?

Naše nabídka je opravdu široká http://erotic-massage-angel.cz/:
– skýtá služby jenom pro muže:
          1.         Klasická erotická masáž
          2.         Nuru masáž
          3.         Top sensual masáž – velice smyslný prožitek, který je ještě podmíněný lehkými doteky. Není výjimkou ani hlazení pavím pérem, všechno však začíná společnou sprchou s partnerkou, která vás uvolní a následuje příjemné hlazení. Pak začíná masáž, která je obohacená o prvky nuru masáže a také tantry, které jsou samy o sobě velice smyslným prožitkem.
pár
Používá se speciální masážní olej, ale také příjemně horké uvolňující ručníky. Velice luxusní je posléze masáž prsy profesionálky, která vás bude pořád hýčkat. Po celém těle tak ucítíte její kůži. Nevynechá ani erotogenní zóny, takže už teď se máte na co těšit. Velice uklidňující a příjemná je také masáž hlavy nebo právě zón, které jsou žádoucí a vzrušující jako je vnitřní strana stehen. Po tom už se zcela rozplynete. Konečným efektem je také masáž penisu, na který se naše masérky velice zaměřují, abyste si to opravdu naplno užili.
nohy
Tato služba je opravdu nabitá vším, co byste si mohli přát. Zažijete pocity rozkoše, něhy a souznění, hlazení a jemných doteků, které budou gradovat do silnější podoby právě dotýkání celého těla jejím tělem, až po smyslné vyvrcholení.
          4.         Tantrické masáže
          5.         Erotická masáž penisu
 
– nabízíme možnost spolupráce dvojčat – jako jediní! Samozřejmostí je také výběr z jakýchkoliv jiných žen, pokud byste jich chtěli mít více na jednou – je to klidně možné!
– nealkoholické nápoje jsou vám k dispozici zdarma.
– u nás si můžete říct ještě o další služby, nebojte se obrátit se svými požadavky přímo na naše masérky. Mohou vám dopřát intimní doteky, masáž prostaty, foot job, lap dance a mnohé další. Tyto služby jsou u nás známy jako příplatkové, takže je jistě velice rádi využijete, pokud si přejete něco extra. Dopřejte si to nejlepší!