Jak zlepšit vaši erekci?


To, že muži mohou dosahovat erekce, je fyziologická odpověď jejich těla na vzrušující podněty. Nejenom na ty, muži učitě znají i ranní erekci, která vzniká jako důsledek vyplaveného testosteronu, který se jim během spánku tvoří. Ovšem erekce je také něco, s čím mají muži často potíže. Jejich erekce může být často nedostatečná, nebo třeba nejsou vůbec schopni ji dosáhnout. Z toho důvodu muži často řeší, jak zlepšit erekci. S vaší erekcí vám může pomoci například medikace. Existují nejrůznější doplňky stravy nebo léky, které vám s erekcí pomohou. Potravinové doplňky v podobě bylinek se užívají každý den a může dojít k postupnému zlepšení vaší erekce. Léky jako viagra, se užívají před plánovaným pohlavním stykem a způsobují rychlý a účinný nástup erekce. Tyto léky ale bývají většinou pouze na předpis lékaře.

kouření

Erekci ale můžete zlepšit tím, že přestanete s některými věcmi, které škodí vašemu životnímu stylu. Jako je například kouření. Erekce totiž vzniká tak, že se cévy, které procházejí pohlavním ústrojím muže naplní krví. Ale kouření zanáší vaše tepny a působí nepříznivě na celkový cévní systém. Kouření tedy může způsobit to, že se máte potíže s erekcí, a dokonce může způsobit u mužů i neplodnost.

chůze

Když přestanete kouřit, stav vašich cév se velmi zlepší. Stejně tak, pokud začnete s pravidelným sportem. Pohyb a sport obecně jsou pro naše zdraví velmi prospěšné. Působí pozitivně nejenom na náš cévní systém, ale i na naše srdce, nervový systém, dýchací ústrojí a také dokáže snížit míru stresu. Po sportu se totiž vyplavuje do těla dopamin, který taky nazýváme hormonem štěstí. A věřte tomu, že pokud jste v neustálém stresu, i to může být příčinou toho, že máte problémy s vaší erekcí. Udělat pár změn k lepšímu ve vašem životním stylu vám může pomoci k tomu, aby byla vaše erekce znovu kvalitní a mohli jste si užívat plnohodnotný sexuální život.