Potřebujete nový plot?

Ochrana majetku na prvním místě
Máte svůj dům, a chcete v něm mít absolutní soukromí? Chcete na maximum ochránit svůj majetek? Vyberte si kvalitní oplocení, které

– Nepropustí zvědavé pohledy do vašeho domu ani do zahrady
– Odrazí část větru
– Zvýší bezpečí vašeho majetku a osob

starý betonový plot

Skvělou volbou jsou betonové ploty. Jsou velmi oblíbené zejména u novostaveb, která má odkrytý pozemek z více než z jedné strany. Líbil by se vám takový plot? Rádi vám jej dodáme i s montáží. Montáž betonového plotu montazmpc.cz není jednoduchá. Nesmíte zapomínat na to https://www.domky-delta.cz/v-zime-objednate-na-jare-dodame/ že jde o betonové dílce, které váží několik stovek kilo. Proto není moudré se o jejich usazení pokoušet sami. Raději tuto práci přenechte na nás, protože na to máme vybavení. Betonové ploty jsou výrazným prvkem bydlení, a můžete je o nás mít v mnoha barvách. Pokud nechcete čistě betonový plot, máte na výběr kombinaci třeba se dřevem. Poměr betonu s plotem je jen na vás.

Když už budete dat nový plot, možná by to chtělo rovnou i branku a vjezdovou bránu
Umíme vyrobit a usadit i branky a brány. Společně s plotem to bude velmi hezká kombinace.

Jak to probíhá?
Na našem webu najdete fotografie již předaných zakázek. Právě u nich se můžete nechat inspirovat, a možná najdete něco, co vám padne do oka. najděte svoje nové oplocení, a zadejte nám ho do výroby. My k vám přijedeme, všechno poměříme, a nabídneme vám konečnou cenu. Pokud s ní budete souhlasit, můžeme se pustit do práce. Samozřejmostí jsou výkopové práce, bez kterých by montáž nebyla možná. Nejprve je třeba vše zaměřit, případně odstranit starý plot. Po vykopání základů můžeme začít s pracemi. Hotový plot můžete mít za velmi krátkou dobu.

dřevěný plot

Plastové zelené ploty už dávno nefrčí
Kdysi měla většina lidí okolo svého pozemku zelené pletivo, které ale moc soukromí neposkytovalo. Navíc se do něj snadno vplétal plevel. S betonovým plotem vs nic takového nečeká.