Přípravky bazénové chemie

Voda v bazénu je náchylná na nečistoty, bakterie a mikroby. Z tohoto důvodu je pravidelné čištění a udržování vody zdravé a hygienicky nezávadné, opravdu nezbytné a to po každý den v horkých letních měsících. Všichni se rádi koupeme a rádi plaveme a z hlediska hygieny je udržování vody opravdu čisté a bez nečistot, náročné. Voda musí být samozřejmě v každém bazénu krásně průzračně čistá a hygienicky nezávadná, abychom se nemuseli obávat o své bezpečí a pokožku, například z hlediska špatného ph.

mokrý obličej

V dnešní době Vám však s udržováním vody v hygienické čistotě pomohou multifunkční tablety, které mají mnoho typických vlastností, které jsou pro udržování vody v dobré kvalitě velice žádoucí, a proto jsou nezbytnou součástí každého domácího bazénu. Samozřejmě, že nejenom typických nadzemních domácích bazénů, ale týká se to veškerých bazénových typů.

Multi tablety 5v1

Někteří z nás jsou v udržování hygienické čistoty vody v našem domácím bazénu laici, a proto je občas dobré nechat si poradit. Multi tablety 5v1 však splňují veškeré nároky, které voda v domácím bazénu může mít. Jsou vhodné pro horké letní dny, kdy se koupeme každý den a dají se používat běžně i přes rok, protože optimalizují ph a udržují další vlastnosti vody v hodnotách, které jsou potřebné proto, aby voda byla čistá a průzračná https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1.

Co všechno multi tablety 5v1 dokážou?

1. Optimalizují hodnoty ph a chloru.
2. Stabilizují hodnoty a udržují vodu průzračně čistou.
3. Nemusíte používat hned několik různých druhů přípravků. Postačí jeden jediný.
4. Pomohou dosáhnout krásné a čisté vody v bazénu.
5. Tablety vodu také dezinfikují.
6. Postarají se o vyvločkování nečistot, které plavou ve vašem bazéně.
7. A v neposlední řadě eliminují tvorbu řas.
8. Velice jednoduché použití je na závěr další skvělou výhodou, kterou nesmíme přehlížet.

profesionální plavec

Multi tablety 5v1 splňují i vysoké nároky uživatelů bazénů. Hodí se pro jakýkoliv typ bazénů. Můžete je volně používat jak do malých tak i větších typů. Nadzemní nebo zabudovaný v zemi, na tom vůbec nezáleží. Jejich použití je velice jednoduché, což zvládne naprosto každý. Stačí vložit do dávkovače, plováku nebo skimmeru a nechat rozpustit ve vodě.