Teplo domova

Domov je synonymem tepla a pohody. Alespoň by tomu tak mělo být. Pohodu si můžeme vytvořit tím, že si pořídíme nábytek a veškeré zařízení podle našich představ. A pak už ji dotváříme každý den, hned poté, co přijdeme domů. Zbývá tedy teplo. Ačkoliv jsme všude dali radiátory a do pokoje dokonce krbová kamna, přesto to na nás pořád nějak táhne. Nejvíce lidem většinou vadí průvan. A nemusí být právě otevřené okno a naproti němu dveře. Stačí škvíry kolem oken a pode dveřmi a polovina tepla je před domem. Jestliže nechcete, aby Vás teplo tímto způsobem opouštělo, stačí dát kolem kritických míst chrániče proti průvanu.
–         Většinou se vyrábějí jako zajímavé figurky s dlouhýma nohama nebo tělem.
–         Bývají i vycpané pískem, aby dobře seděly na stráži.
boty s bambulkami

Šup do pytle

Dost často se nám také stává, že je nám zima od nohou. To je velice nepříjemné, protože z toho mohou vznikat různé pozdější problémy.
·        Bolesti hlavy.
·        Ledvinové potíže.
·        Špatná nálada.
Na místa, kde nás to obvykle zebe, je dobré položit prostě koberec. Pokud jeho vliv posílíte teplými ponožkami nebo hřejivými bačkůrkami s umělou kožešinou, Vaše nohy budou jako v lázni.
–         Koberec už máte, panáčci způsobně sedí u dveří, ponožky jste si nazuli, a přesto je Vám u televize chladno?
Skvělým společníkem pro dlouhé večery před televizní obrazovkou může být televizní pytel. Oproti dece má jednu nespornou výhodu.
·        Jste v něm jako ve spacáku.
·        Pokud se natáhnete pro ovladač, nesjede Vám z ramen, ale vydrží na své místě.
dům hrůzy
Teplo je pro domov velice důležité.Ať už to lidské, které pramení z dobré pohody, nebo to skutečné, ke kterému si musíme nějak pomoci. A takový termofor večer v posteli rozhodně není k zahození. Naše babičky dávaly do postele nahřátou cihlu. No, a proč to také nezkusit. Prý vydrží hodně dlouho teplá.