Léky a jejich přeprava

Ano, je to velmi nepříjemné, když se ráno probudíme ze spaní a máme hlavu jako škopek. Pokud to není po prohýřené alkoholické noci, tak je to moc špatně. Měli byste si automaticky změřit teplotu, a pokud se teploměr vzpíná k vyšším číslům, je čas se podívat, jak to vypadá u vašeho lékaře zevnitř. A bez řečí. Spousta lidí se totiž domnívá, jak nejsou stateční, když nemoc přecházejí. To že šíří bacily a viry dál už je nezajímá. Jsou jen oni a nikdo jiný. Takové lidi však nemůžeme volně střílet, na to je zákon. Musíme prostě udělat opak toho co oni a tím na ně působit. https://www.databazeknih.cz/knihy/jak-ziskavat-pratele-a-pusobit-na-lidi-29416%3Fc%3Dall Lékař nám napíše na papírek léky, to v lepším případě, jinak jen řekne, které si koupit a my jdeme shánět. Ano shánět, protože je v jedné lékárně mít nebudou.

léky a vitamíny

Jistě, můžeme tam zaměstnance chytit pod krk, ale věřte, že to nepomůže, protože on se vymluví na přepravce nebo dodavatele všeobecně. Popřípadě přímo na výrobce. To, že je hned vedle lékárna má už nějak nebere v potaz. Asi se tam umějí postarat. Vy však nevěřte tomu, že za to může přeprava léků. To v žádném případě. Na vině je tedy ten, kdo je měl v lékárně objednat. Tam je chyba a nikde jinde. I kdyby výrobce nevyráběl, měli jich mít zásobu. Přeprava léků totiž sama o sobě plní jen to, oč je požádána, respektive, k čemu dostane příkaz. Ona sama jako taková funguje, nebo by měla fungovat naprosto spolehlivě. A věřte že řidiči, pilotovi nebo lodnímu kapitánovi je jedno, zda naloží o bednu víc do té a té lékárny.

léky a peníze

Jmenoval jsem pilota a kapitána a vy se jistě usmíváte. Ale nejsem opilý, přeprava léků skutečně zajišťuje jak leteckou, tak i námořní dopravu. Činí tak již léta a bez toho by to asi ani nešlo. Takže až si zase příště půjde vyzvednou lékařem nadiktované léky, vzpomeňte si na tento malý článek. Ne že by vás to vyléčilo, ale třeba skutečně nebudete mít chuť škrtit pana lékárníka.