Využijte ranní erekce – je to výhodné

Máte rádi sex a máte to štěstí, že je vedle vás milující partnerka s velkým pochopením a podobnou touhou? Pak vám poradíme – nechte si zajít chuť na milování večer a zkuste to raději ráno a dopoledne. V této době se totiž tvoří nejvíce testosteronu a váš sexuální výkon mívá nejvyšších kvalit. V této době také bývá nejsilnější touha po sexuálním uspokojení, jak u mužů, tak i u žen.

dívka v posteli

Ne vždy se ale podaří s ranním rozbřeskem docílit požadované chuti na sex a perfektní ranní erekce, s níž bude partnerka v sedmém nebi, a na vás v tom „nebi“ pochopitelně také zbude dostatek místa. Pojďme si rozebrat typické situace, co erekci blokují, a kterým se ovšem můžete elegantně vyhnout:

Noční můry – špatně spíte a ráno jste, jako kdyby vás někdo protáhl mlátičkou na obilí? Příčin může být více, například jídlo těsně před spaním, nedostatek hořčíku v organismu, sledování televize – zejména negativní zprávy a dramatické pořady, práce na počítači s nadbytkem modrého světla a také stres.

ranní milování

Stres – tomu věnujte maximální pozornost, protože stresových situací v životě spíše přibývá, a my se je musíme snažit cíleně eliminovat. Stres je ostatně hlavní příčinou všech zdravotních problémů včetně těch s erekcí, a tak je nezbytné na tomto zapracovat. Stresovat vás mohou příbuzní, rodiče, děti, spolupracovníci, lidé na úřadech, v obchodech, v provozu na silnici, stresovým prostředím může být hluk, smog, tropické vedro nebo naopak silné mrazy. Není snadné čelit stresu a cíleně jeho zdroje odstraňovat, proto si vypomáhejte bylinkami, které potlačují vliv stresu na organismus a nastolují opětovnou hormonální rovnováhu. Jsou to například všechny druhy Ženšenu a Kotvičník zemní.

Stud a strach – mnozí zkušení sexuologové, psychologové, psychiatři a další odborníci „z oboru“ lidské psychiky vám potvrdí, že sexualita je sice nejpřirozenější lidský projev, ale zároveň se tu nachází nejvíce „bloků“, tedy psychických blokád, které mu brání prožívat jej přirozeně a v plné intenzitě. Pokud panuje mezi vámi a vaším protějškem v milostném vztahu důvěra, snažte se tomu druhému sdělit vaše tajná přání, co vás vzrušuje a co se vám při sexu líbí, jaké polohy či prostředí. Muže také více vzrušuje přirozená vůně ženského potu a parfémy jsou spíše na překážku, pokud to partnerka pochopí, prožitek ze sexu pak může být intenzivnější.